Kaameravalve OÜ

TALLINN, Kadaka tee 63

Elektrilevi maja, 7. korrus

Kontori külastamiseks on vaja eelnevalt ette helistada ja aeg kokku leppida

Reg. number: 12399993
KMKR number: EE101603238
Telefon: 800 3333
E-post: info@kaameravalve.ee

Meeskond:

Ragnar Raid
/projektijuht, juhatuse liige/
+372 555 44 035
ragnar@kaameravalve.ee

Nõrkvoolutööd, videovalve,  fonolukud, valveseadmed, läbipääs

Ragnar omandas Eesti Maaülikoolist ehitusinseneri magistrikraadi ning omandab käesolevalt teist magistrikraadi automaatika ning elektro-tehnika valdkonnas. Tegemist on noore hakkaja inseneriga, kes omab pikaajalist töökogemust turvatehnika vallas.

Lasse Hurt
/projektijuht, juhatuse liige/
+372 569 35 035
lasse@kaameravalve.ee

Valvekaamerad

Lasse on meie meeskonna kõige pikema töökogemusega turvavaldkonnast. Ta oskab vastata kõigile valvesüsteemi arendamise käigus tekkivatele küsimustele ning soovitada kliendile kõige parema lahenduse.

Rasmus Trull
/lepinguline koostööpartner, projektijuht/
+372 53840254
rasmus@kaameravalve.ee

Videovalve ja valveseadmed

Rasmus teostab ülevaatuseid objektidel ning koostab hinnapakkumisi. Valve valdkonnas pole veel pikemat aega töötanud, kuid tema teadmised on juba meie juures oldud lühikese ajaga kujunenud hiilgavateks,

Aleksei Domorod
/vanemtehnik/
+372 5623 6004
aleksei@kaameravalve.ee

Tehniline tugi

Aleksei on elektrikutaustaga tehnik, kes on pikalt töötanud tugevvoolu valdkonnas ning veelgi pikemalt nõrkvoolutöödel. Ta leiab sobiliku lahenduse ka kõige raskematel paigaldustel.

Ahti Filippov
/tehnik/
+372 586 088 42
ahti@kaameravalve.ee

Tehniline tugi

Siim Aarmaa
/tehnik/
+372 5170516
siim@kaameravalve.ee

Tehniline tugi