Turvakaamerad – müük ja paigaldus

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev ettevõte. Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Peamiseks tegevusvaldkonnaks on turvakaamerad, nende müük ja paigaldus.

Tegeleme alates 2007. aastast valveseadmete hulgimüügiga, kuid seoses kiire arenguga valvekaamerate maailmas otsustasime keskenduda ainult sellele valdkonnale.

Turvakaamerate pakkumisel oleme fokuseeritud järgmistele valdkondadele: müük, paigaldus, tehniline tugi, hulgimüük. Nagu igale endast lugupidavale ettevõttele on meie eesmärk klientidele kvaliteedi ning rahulolu pakkumine.

Suudame pakkuda parimat hinda, sest oleme otsesed tarnijad.

Turvakaamerad toome sisse otse Euroopa ja Aasia partneritelt. Aasia partnerettevõteteks on kauba otsesed valmistajad, Euroopas aga edasimüüjad. Siit tulenevalt saame pakkuda ka tõenäoliselt Eesti parimaid hindu ning tipptasemel kvaliteeti.

Oleme keskendunud eelkõige kvaliteetsete kaamerate tarnimisele ning müügile ja paigaldusele.
Suurepärane on ka mündi teine külg – hind ei kannata kvaliteedi tõttu, vaid ka hinnad on jalustrabavad. Enda klientidele oleme harjunud pakkuma ainult parimat, sellest tulenevalt on meie valvekaamerate valik väga lai, et leida igale kliendile individuaalne lahendus.

Loodame meeldivale koostööle!